Bizi Tercih Eden Markalar

 
Lütfen internetinizin hızına göre video içeriklerin yüklenmesi için 15-20sn kadar bekleyin. Yükleme problemi devam ederse sayfayı yenileyin.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hareketli içerikler, hareketsiz görsellere kıyasla daha dikkat çekicidir. İnsanlar, hareketli unsurların bulunduğu içeriklere doğal olarak daha fazla ilgi gösterir ve daha uzun süre dikkatlerini üzerinde tutar.
Hareketli içerikler, izleyicilere etkileyici ve eğlenceli bir deneyim sunar. Bu tür içerikler, duygusal tepkileri harekete geçirebilir, gülümsetebilir veya şaşırtabilir. İnsanlar bu tür içeriklere yanıt verme ve paylaşma eğilimindedir.
Hareketli içerikler, karmaşık bilgileri daha kolay anlaşılır hale getirebilir. Animasyonlar, grafikler ve videolar, izleyicilere hızlı ve etkili bir şekilde bilgi sunma imkanı sağlar. Bu da etkileşimi artırır.
Hareketli içerikler, sosyal medya platformlarında paylaşılabilirliği artıran bir faktördür. Kullanıcılar, ilginç veya eğlenceli bir içeriği paylaşarak arkadaşlarıyla etkileşimde bulunmak isterler. Bu da içeriğin viral hale gelmesine ve daha fazla etkileşim almasına yardımcı olabilir.
 
 

Siparişten Teslime Kadar Süreç Nasıl İşler?

Size en uygun paketi seçin
Bütçe ve talepleriniz doğrultusunda markanıza en uygun paketi belirleyin, sipariş formunu doldurun ve ödemeyi gerçekleştirin. Ardından ekibimiz sizinle Whatsapp üzerinden iletişime geçecektir.
Brief gönderin
Beklentileriniz doğrultusunda info@tartreklam.com adresine veya Whatsapp hattımız üzerinden talep ettiğiniz içerik/içerikler hakkında ekibimize detaylı bilgi gönderin.
Tasarım onayı / Revize hakkı
Hazırladığımız içerik/içerikleri brief doğrultusunda onayınıza ileteceğiz. Tüm içerikler için 1 adet revize hakkınız mevcuttur. Sonraki talepleriniz ek olarak ücretlendirilir.
Teslim / Mutlu Müşteri
Tüm istekleriniz tamamlandıktan sonra sosyal mecralara uygun boyutlarda (Post ve Story formatlarında) dosyalarınız yüksek çözünürlüklü olarak tarafınıza iletilecektir.